PAR MUMS

PAR MUMS

Uzņēmuma Ryterna Modul specializācija ir saliekamās moduļu ēkas, moduļu mājas, konteineri, u. c. Mūsu komandā darbojas 210 profesionāļi ar pieredzi inženierbūvniecībā, ražošanā, tirdzniecībā un pielāgotu darījumdarbības risinājumu nodrošināšanā, un viņi spēj izpildīt ikvienu klienta prasību un pat pārspēt klientu cerības.

Tā kā pieprasījums pēc moduļu būvēm pieaug, mūsu galvenais mērķis ir ievērojami palielināt ražošanas jaudu, un mēs arī veicam lielus ieguldījumus formālajā apmācībā. Mūsu speciālistiem ir iespēja padziļināt savas zināšanas gan Lietuvā, gan ārzemēs. Darbinieku prasmes un kolektīvā zinātība nodrošina Ryterna Modul produktiem visaugstāko kvalitāti. 

Mēs nepārtraukti īstenojam inovācijas un modernizējam savus darba procesus, lai moduļu ēku nozarē ieviestu progresīvus risinājumus. Savas vairāk nekā 15 gadus ilgās pieredzes laikā Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Vācijā, Beļģijā, Polijā, Latvijā, Islandē, Krievijā un Baltkrievijā mēs esam ieguvuši lojālus klientus un uzticamus partnerus.