WOOD tips

Ēkas no koka moduļiem

Mūsu piedāvātā WOOD moduļu sistēma nodrošina pastāvīgās ēkas kvalitāti un komfortu un piedāvā iespējas pielāgot mūsu WOOD moduļus jūsu īpašajām vajadzībām. Tā ir ideāli piemērota būvlaukumam, piedāvājot telpas birojam, dzīvojamās telpas, ģērbtuves, sanitārās vienības vai jebkuru citu telpu, kas nepieciešama veiksmīgam būvlaukumam vai cita veida darbībai.

Ar neierobežotu grīdas platību, atbilstošu griestu augstumu tu vari veidot istabas, kuras labi izskatās, rada gaišu un gaisīgu sajūtu, piedāvājot plašu iespēju diapazonu, lai radītu, piemēram, ideālas būvlaukuma telpas. Mēs domājam, ka tie ir top kvalitātes moduļi, jo tie piedāvā labākās materiālu kombinācijas, konstrukciju kvalitāti un funkciju amplitūdas nodrošināto funkcionalitāti.

WOOD moduļu interjers vienmēr ir patīkams – tiek izmantota efektīva ventilācija un elektriskā apsilde, bet citas izvēles iespējas, kā dzesēšana vai citi apsildes veidi, ir pieejamas pēc pieprasījuma. Lai nodrošinātu jūsu nepārtrauktu darbu, telekomunikācijas un interneta kabeļus ir iespējams ievilkt un sagatavot lietošanai.

Tehniskie apraksti::
WOOD 1.0
WOOD 3.0

Ryterna modul Wood type modules

Mūsu klienti